KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243369

nr 1524 3369

Fritiof Ketter, "Under Liljeholmsbron". Signerad, daterad -68. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm

Utrop:

600 kr

måndag 27 februari 2023
kl 18:41:39